Drogi miłośniku psów,

Jesteśmy trzecim pokoleniem naszej rodziny, które zajmuje się produkcją najwyższej jakości karm dla zwierząt tutaj w Wehringen, w Bawarii. Ponieważ kochamy psy, a także w rezultacie poszukiwań optymalnego sposobu odżywiania, stworzyliśmy unikalną recepturę, która zapewni zdrowie i witalność Twojemu pupilowi.

Wszystkie te receptury charakteryzują się skrupulatnie dobranym zestawem różnorodnych i wyłącznie naturalnych składników. Zaopatrujemy się w surowce u lokalnych rolników, jesteśmy więc odpowiedzialni za ich jakość i pochodzenie. W naszych produktach wykorzystujemy tylko najwartościowsze białko połączone z cennymi ziołami.

Happy Dog zawiera w sobie dokładnie te składniki, których Twój pies potrzebuje. Dla psów wszystkich ras, z różnorodnymi potrzebami i w każdym wieku - od juniora po seniora.

Możesz być pewny, że karmiąc Happy Dog używasz karmy najwyższej jakości, opatrzonej marką “Made in Germany”.

Gwarantuję to swoim nazwiskiem.

Z wyrazami szacunku
Georg Müller,
Właściciel i Dyrektor Zarządzający

Georg Müller
Georg Müller
Made in Germany
Made in Germany

Nie idziemy na kompromisy, jeżeli chodzi o jakość. Produkujemy nasze karmy w rodzinnym przedsiębiorstwie w Wehringen.

Najwyższej jakości źródła białka
Najwyższej jakości źródła białka

Białko w karmach pochodzi z mięsa ze świeżo zabitych zwierząt.

Wszystko czego potrzebuje organizm
Wszystko czego potrzebuje organizm

Gwarantujemy optymalną strawność (90%).

Naturalnie na wskroś
Naturalnie na wskroś

Nie używamy sztucznych barwników, aromatów, konserwantów ani GMO.

Nie testujemy na zwierzętach
Nie testujemy na zwierzętach

Sprzeciwiamy się niehumanitarnemu przeprowadzaniu testów na zwierzętach.

Bez soi
Bez soi

Nie używamy soi.

Bliżej natury
Bliżej natury

Bezustannie dokładamy wszelkich starań, aby korzystać z różnorodnych, naturalnych i biologicznie odpowiednich surowców w naszych recepturach.

Najwyższej jakości surowce
Najwyższej jakości surowce

Używamy tylko najwyższej jakości surowców i składników pochodzących od lokalnych rolników.

Rygorystyczna kontrola jakości
Rygorystyczna kontrola jakości

Wyjątkowo rygorystyczne, niezależne kontrole jakości gwarantują jakość na najwyższym poziomie.

Korzystamy w naszych recepturach z wielu różnorodnych źródeł białka zwierzęcego - z mięsa, ryb i drobiu.

W efekcie otrzymujemy wyjątkowo dobrze zbilansowane karmy, bogate w wysokiej jakości proteiny i aminokwasy. Z produktami Happy Dog Supreme możesz być pewny, że pożywienie Twojego psa nie jest ograniczone tylko do jednego źródła białka.

Dla psów, które cierpią z powodu nietolerancji pokarmowych mamy w swojej ofercie karmy Happy Dog Supreme Africa, Neuseeland i Karibik z tylko jednym źródłem białka.

Różnorodne źródła białka zwierzęcego
Różnorodne źródła białka zwierzęcego

Proteiny najwyższej jakości

Podstawą zdrowego żywienia psa nie jest tylko świeże mięso. Naturalne składniki o właściwościach prozdrowotnych są niezbędne dla utrzymania optymalnego, właściwego metabolizmu. Happy Dog Natural Life Concept® łączy te składniki, gwarantując, że Twój pies otrzymuje wszystko czego potrzebuje dla prawidłowego funkcjonowania każdego elementu organizmu - od silnego układu immunologicznego po zdrową sierść.

Unikalny Happy Dog Natural Life Concept® wchodzi w skład wszystkich produktów Happy Dog Supreme (z wyłączeniem karm Africa, Mini Africa i Karibik).

Natural Life Concept jest następstwem Happy Dog LifePlus Concept. Ponieważ chcemy, aby nasze karmy były bezglutenowe, nie używamy już fermentowanych ziaren. Zaprzestaliśmy także dodawania niedźwiedziego czosnku. Zamiast tego nasza mieszanka ziół zawiera ostropest plamisty, który jest ceniony za dobroczynny wpływ na funkcje wątrobę.

Umiarkowana ilość energii

Pies to już nie wilk! Wilki w naturze dziennie potrafią pokonywać odległości do 50km. W efekcie potrzebują znacznie więcej energii niż nasze domowe psy. Karmy Happy Dog:

  • zawierają umiarkowaną ilość energii przy jednocześnie adekwatnej ilości białka i tłuszczu
  • ich zmniejszona energetyczność chroni przed chorobami cywilizacyjnymi takimi jak nadwaga, schorzenia stawów itp.
  • aby pokryć zapotrzebowanie psa na energię, po prostu odpowiednio dawkujemy karmę

Zapotrzebowanie na białko i energię u średnich i dużych ras różni się na poszczególnych etapach życia szczeniaka. Happy Dog stworzył dwufazowy system żywienia, aby wspomagać prawidłowy wzrost zarówno u młodszych jak i starszych szczeniąt.

Inne korzyści:

  • Optymalna zawartość wapnia i fosforu
  • Brak roślinnych źródeł białka (np. soi)
  • Białko zwierzęce pochodzi z najwyższej jakości surowców od sprawdzonych dostawców
  • Wyjątkowe połączenie wszystkich niezbędnych dla zdrowia substancji

Podobnie jak u człowieka zdrowie, wigor i dobre samopoczucie Twojego psa zależy w dużej mierze od tego co je każdego dnia.

Zalecamy najwyższej jakości, kompletne suche jedzenie jako element zbilansowanej, zdrowej diety Twojego czworonożnego przyjaciela.

Szeroki wybór różnorodnych receptur

Bez względu na to, czy Twój pies jest jeszcze szczeniakiem czy już seniorem, jest szczupły czy przy kości, aktywny czy woli leniuchować na kanapie, odporny czy wrażliwy: mamy szeroki wybór różnorodnych karm. Jedzenie może być więc odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego czworonożnego przyjaciela.
Skorzystaj z pomocy naszego doradcy żywieniowego aby odnaleźć właściwy wariant karmy z szerokiej oferty Happy Dog, albo skontaktuj się z nami - pomożemy w wyborze.

Higiena uzębienia

Sucha karma ma świetny wpływ na utrzymanie higieny jamy ustnej a także na wzmocnienie zgryzu. Jednakże nie zapobiega w pełni pojawianiu się kamienia nazębnego, jeżeli pies ma tendencje do jego powstawania. Wówczas jedzenie suchej karmy spowalnia ten proces. Ponadto, gryzienie twardych krokietów pomaga zachować mocne zęby, co zapobiega ich późniejszemu osłabieniu i wypadaniu.

Zadeklarowane źródło białka

W wysokiej jakości suchych karmach źródło białka powinno być jasno zadeklarowane. Nie zawsze tak jest w przypadku innych marek produkujących konserwy: nawet na produktach z górnej półki często znajdziemy tylko informację "Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego".

Szukaj