| Tona Karmy dla schroniska rozdana!

Właśnie zakończyliśmy 1.edycję konkursu Tona Karmy dla Schroniska, który zorganizowaliśmy na naszym fanpage'u Happy Dog & Happy Cat. Dzięki udziałowi Pani Agnieszki Kamińskiej nagroda główna trafiła do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu.

Nasze konkursowe potyczki rozpoczęliśmy w marcu br. i trwały one dwa miesiące. 

Zasady udziału w zabawie były bardzo proste, wystarczyło polubić nasz fanpage Happy Dog & Happy Cat oraz dodać komentarz pod postem konkursowym, który odpowiadał na pytania związane z tematem konkursu. Podczas ostatniej edycji zaproponowaliśmy, aby uczestnicy nakręcili film pod hasłem: "Pokaż nam jak pielęgnujesz swojego psa" czy "Wiosenna aktywność z psem". 

Zainteresowanie było ogromne!

Nasi fani mogli przesyłać swoje realizacje przez trzy tygodnie i dodawać je w formie komentarza pod postem konkursowym. Spośród wszystkich zgłoszonych filmów komisja wybrała TOP 10, które umieszczono na naszym profilu.

Kolejne 3 tygodnie był to czas, kiedy można było głosować na wybrane "zwierzęce" produkcje. Na ostatniej prostej konkursu spotkało się trzech uczestników, którzy w poprzednim etapie zdobyli najwięcej przysłowiowych like'ów. 

Finałowa rozgrywka trwała dwa tygodnie, podczas niej użytkownicy Facebooka udostępniali, komentowali, like'owali trzy filmy, które wybrane zostały z wielu nadesłanych. W wielkim skrócie był to czas napięcia, nerwów, przetasowania faworytów i zaciętej rywalizacji. 

Ostatecznie wielki finał z tytułem zwycięzcy zakończyła Pani Agnieszka Kamińska z Opola. Drugie miejsce zajęła Pani Marta Kumor, a trzecie Pani Roksana Jeżewska

Nagrodą główną była mega paka dla psiaka Pani Agnieszki oraz możliwość wyboru dowolnego schroniska dla zwierząt, któremu przekażemy tonę karmy Happy Dog. Pani Agnieszka wybrała Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu. Uroczyste przekazanie nagrody głównej odbyło się w środę, tj. 31 maja.

Każdy z uczestników otrzymał od nas również zapas przysmaków dla swoich pupili. 

Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy!

 

I już teraz zapraszamy na 2.edycję "Tony karmy", którą zorganizujemy z myślą o psach pracujących! Startujemy już w poniedziałek 5 czerwca! 

 

 

Wróć
Szukaj