| Finał akcji TONA KARMY - wyłoniliśmy zwycięzców i wręczyliśmy nagrody.

8 czerwca 2018 zakończyliśmy kolejną edycję konkursu TONA KARMY Happy Dog&Happy Cat. Nagrody zostały wręczone wybranym organizacjom.

W dniu 8 czerwca 2018 zakończyliśmy kolejną edycję konkursu TONA KARMY Happy Dog&Happy Cat!

Przez dwa miesiące przeprowadziliśmy dwa etapy naszego konkursu i udało nam się wyłonić zwycięzcę. Każdy z uczestników przedstawił w materiale filmowym swojego psiego przyjaciela przygarniętego ze schroniska. Wygrany mógł wskazać schronisko, któremu przekażemy 1000 kg karmy. Jako że nasz konkurs wzbudził bardzo duże zainteresowanie i zaangażowanie wielu uczestników postanowiliśmy wręczyć również drugą nagrodę, dzięki której kolejne schronisko dostanie od nas 300kg karmy.

Nagrody z ostatniej edycji TONA KARMY marki Happy Dog&Happy Cat zostały wręczone.

Najpierw wybraliśmy się do Jemielna wręczyć na rzecz domu tymczasowego "Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków" 300 kg naszej karmy, czyli drugą nagrodę. Dom ten działając we współpracy z Fundacją Przyjaciele Czterech Łap pomaga głównie starszym psom i tym, które mają najmniejsze szanse na adopcje, zapewniając im choćby minimalne warunki jakie dałby im prawdziwy dom. Mieliśmy okazję spotkać te niezwykle wesołą (pomimo swych dolegliwości) gromadę, która przywitała nas swoją radością i ciekawością.

 

Kolejny nasz przystanek miał miejsce w Gilowie, gdzie do Schroniska Dla Zwierząt trafiła nagroda główna - tona karmy! Schronisko prowadzi pan Robert, człowiek o niezwykłym sercu ratujący nie tylko psy, koty lecz także konie! Pan Robert sam pracuje nad psami, ktore do niego trafiają, aby dać im szanse na dobry dom. Przygotował również specjalne tereny do spacerów czym zachęca wszystkich do odwiedzin Gilowa i zabrania psiaków na spacery, które jak sami zobaczyliśmy pragną choćby odrobinę miłości.

Oczywiście nagroda trafiła również do zwycięzcy naszego konkursu, czyli do Pani Lucyny i jej suczki Molly, z którą z ogromnym zaangażowaniem walczyły o wygraną dla wskazanego schroniska.

 

Zachęcamy do śledzenia losów tych dwóch miejsc oraz wspierania ich działalności. Cieszy nas, że mogliśmy dołożyc swoją cegiełkę, by pomóc takie miejsca jak Jagodzianki i Schronisko w Gilowie.

 

Wróć
Szukaj