• 100 % struś
  • Bez zbóż, soi i cukru
  • Z dodatkiem witaminy E wspomagającej układ odpornościowy
  • Szczególnie zalecana dla psów z alergiami pokarmowymi

Happy Dog Pure Ostrich – 100 % mięsa strusia. 0 % dodatków roślinnych.

Puszki Happy Dog ze strusiem są produkowane wyłącznie w Niemczech w całości ze świeżo zabitych zwierząt. Strauß pur to karma dla dorosłych psów i zawiera tylko jedno źródło białka zwierzęcego - mięso strusia. Są więc doskonałe do karmienia psów z nietolerancją pokarmową i alergiami.

Gdzie kupisz Happy Dog


400 g

Jak karmić właściwie?

Skład
Mięso i podroby pochodzenia zwierzęcego (mięso strusia, podroby strusie*), substancje mineralne. * mogą zawierać śladowe ilości innych białek wynikające z procesu produkcyjnego.
Składniki analityczne
białko surowe 12.5%, tłuszcz surowy 4.0%, popiół surowy 5.0%, włókno surowe 1.0%, wilgotność 77.5%
Dodatki
witaminy/kg: witamina A 3000 I.E., witamina D3 300 I.E., witamina E 12 mg, witamina B1 2.5 mg
Feeding Table

Jak karmić właściwie?

Waga
Dzienne zapotrzebowanie przy żywieniu wyłącznie mięsem
5 kg 300 g
7.5 kg 400 g
10 kg 600 g
20 kg 900 g
30 kg 1200 g


Expert:

Andrea Göbel

Weterynarz w Happy Dog

Ekspert radzi
Karma mokra Happy Dog jest idealna do mieszania z płatkami FlockenMixer!

Our Service:

Happy Dog Service Center
Büffel Pur (Bawół)

Karma uzupełniająca dla psów. 100% Bawół - pojedyncze źródło białka. Idealna przy nietolerancjach pokarmowych i alergiach.

Büffel Pur (Bawół)

Büffel Pur- Mięso do mieszania z płatkami. Happy Dog oferuje idealną kombinację do samodzielnego mieszania: każda puszka serii Pur zawiera tylko jedno źródło białka i nadaje się optymalnie do mieszania z witaminizowanymi płatkami zbożowymi i warzywnymi.

Szczegóły produktu
Lamm Pur

Karma uzupełniająca dla psów. 100 % jagnięcina - pojedyncze źródło białka. Idealna przy nietolerancjach pokarmowych i alergiach.

Lamm Pur

Lamm Pur- Mięso do mieszania z płatkami. Happy Dog oferuje idealną kombinację do samodzielnego mieszania: każda puszka serii Pur zawiera tylko jedno źródło białka i nadaje się optymalnie do mieszania z witaminizowanymi płatkami zbożowymi i warzywnymi.

Szczegóły produktu
Flocken Mixer

Płatki uzupełniające do mieszania z mięsem. Złożone z 5 zbóż, warzyw i ziół śródziemnomorskich. Z wartościowymi witaminami i minerałami.

Flocken Mixer

Mięso jest wartościowe, ale nie pełnowartościowe. Elementem zbilansowanego odżywiania psa jest także wysoko strawialna dieta roślinna z jej substancjami aktywnymi i balastowymi. Najlepiej więc mieszaj zawsze mięso z naszymi psimi płatkami. Psie płatki Happy Dog zawierają ważne dla zdrowia psa witaminy i minerały. Dodając nasze psie płatki można w bardzo łatwy sposób sporządzić smaczny i zdrowy posiłek dla naszego ulubieńca.

Szczegóły produktu
Africa

Afrykański struś jako jedyne zwierzęce źródło białka. Bez dodatku zboża - z ziemniakami bezglutenowymi. Weterynaryjnie zalecane przy nietolerancjach i alergiach pokarmowych.

Africa

Supreme Sensible – kulinarna podróż dookoła świata z niezwykłymi surowcami – dla zaspokojenia niezwykłych wymagań – to nie tylko sprowadzenie do miski czegoś bardzo odmiennego, smacznego i dobrze przyswajalnego, ale także rozwiązanie problemów z żywieniem psów wymagających i wrażliwych.

Szczegóły produktu