• Tylko wołowina
  • Przepis bez zbóż
  • Wyjątkowo smaczny
  • Dla wrażliwych psów

Meat Snack Bavaria

Nagroda dla wrażliwych psów

Delikatnie suszona wołowina z Niemiec - poczęstuj swojego czworonożnego przyjaciela dodatkową porcją mięsa. Pożywna przekąska z bezglutenowymi ziemniakami jest idealna dla wrażliwych i wymagających psów każdej wielkości. Przekąski są łatwe do podzielenia i dlatego są również doskonałym smakołykiem podczas treningu lub po prostu nagrodą pomiędzy treningami. Przekąski są produkowane bez dodatku cukru i konserwantów, a torebka ma praktyczne zamknięcie strunowe zapewniające długotrwałą świeżość. Zrównoważone, odpowiedzialne działanie i najwyższa jakość są dla nas czymś oczywistym, dlatego mięso na nasze przekąski mięsne pochodzi z odpowiedzialnych hodowli z Niemiec, ma możliwie najkrótsze trasy transportowe i jest delikatnie przetwarzane.


Gdzie kupisz Happy Dog


75 g

Jak karmić właściwie?

Skład
Mięso wołowe (60%), produkty uboczne pochodzenia roślinnego (płatki ziemniaczane, błonnik jabłkowy), minerały.
Składniki analityczne
Białko surowe 24.7%, tłuszcz surowy 15.5%, włókno surowe 1.4%, popiół surowy 6.3%, wilgoć 14.2%
Dodatki
Feeding Table

Jak karmić właściwie?Expert:

Andrea Göbel

Weterynarz w Happy Dog

Ekspert radzi
Oferuj kilka sztuk kilka razy dziennie jako nagrodę lub między posiłkami.

Our Service:

Happy Dog Service Center
Lombardia

Ze smaczną kaczką, włoskim ryżem i śródziemnomorskimi ziołami jest idealna dla małych smakoszy, wrażliwych brzuszków i psów z problemami żołądkowymi i jelitowymi.

Lombardia

Unikalna kompozycja pysznej kaczki, włoskiego ryżu i śródziemnomorskich ziół z dodatkiem dojrzałych w słońcu pomarańczy. Szczególnie przyjazna dla żołądka i jelit sucha karma dla dorosłych psów.

Szczegóły produktu
Mini Piemonte

Dla dorosłych psów do 10 kg, z bardzo małymi krokietami. Bezglutenowa, bez zbożowa i bez dodatku ziemniaków. Z mięsem z kaczki i ryb, w połączeniu z słodkim włoskim kasztanem.

Mini Piemonte

Wyjątkowo smaczna karma Happy Dog Mini Piemonte zawiera nie tylko wysokiej jakości mięso z kaczki i ryb morskich. Nasz specjalny składnik: włoski słodki kasztan sprawia, że Nasza karma z wyjątkowymi krokietami idealnie nadaje się nawet dla psów z nietolerancją pokarmów.

Szczegóły produktu
Meat Snack Bavaria

Nagroda w postaci bezzbożowej przekąski z delikatnie suszoną wołowiną. Idealna dla wrażliwych psów, w torbie z praktycznym zamknięciem.

Meat Snack Bavaria

Wyjątkowo smaczna przekąska z delikatnie suszoną wołowiną, idealna dla wrażliwych i wymagających smakoszy każdej wielkości, bez zbóż i z dodatkową porcją mięsa.

Szczegóły produktu
Meat Snack North Sea

Nagroda w postaci bezzbożowej przekąski z delikatnie suszonym mięsem z kaczki. Idealna dla wrażliwych psów, w torbie z praktycznym zamknięciem.

Meat Snack North Sea

Bezzbożowa przekąska z delikatnie suszonym mięsem z kaczki, idealna dla wrażliwych i wymagających smakoszy każdej wielkości, polecana przez weterynarzy dla psów z nietolerancją pokarmową.

Szczegóły produktu

Happy Dog Meat Snack Bavaria

Pyszne przekąski pełniące rolę nagrody

Czy Twój pies jest małym smakoszem? Szukaszbezzbożowych przysmaków dla psów z dodatkową porcją mięsa? Happy Dog Meat Snack Bavaria to idealna przekąska dla Twojego wrażliwego i wymagającego psa. Pożywna przekąska z delikatnie suszoną wołowiną to pyszny przysmak dla dorosłych psów każdej wielkości i stanowi doskonałe uzupełnienie suchej lub mokrej karmy Happy Dog. Praktyczne zamknięcie strunowe zapewnia długotrwałą świeżość. Przekąski są łatwe do podzielenia i dlatego są szczególnie przydatne podczas treningu z psem. Nagradzaj swojego czworonożnego przyjaciela, gdy zrobił coś dobrze lub jego zachowanie przyciągnęło szczególnie pozytywną uwagę.